Slovo závěrem – zakončení kampaně do komunálních a senátních voleb 2018

Slovo závěrem – zakončení kampaně do komunálních a senátních voleb 2018

 

Tak nám to uteklo jako nic a zítra půjdeme zase k volbám. K volbám, které další čtyři roky budou udávat, kam naše město půjde. Zda bude hospodařit, chytře investovat a bude prosazovat rozumná řešení, nebo řešit malichernosti a ve výsledku nic nezvládne.

ODS Úvaly si na začátku kampaně určila čtyři priority – fungující město, krásné město, zdravé město a fungující město a tyto priority hodlá prosazovat jak v koalici, tak v opozici. „Demokracie je diskuse,“ pravil Masaryk a měl pravdu. Být v koalici sice znamená být hlavním aktérem města, ale neznamená to, že opozice do dění města nezasahuje. Proto hodláme, pokud budeme v koalici, diskutovat s opozicí stejně jako s koaličním partnerem a doufáme, že pokud budeme v opozici, budou strany koalice k nám přistupovat stejně.

Za ty týdny jsme vám především prostřednictvím sociálních sítí představovali naše jednotlivé kandidáty a musíme vám říct – teď nám odpusťte tu pýchu – že jsme na ně opravdu hrdí. Naši kandidátku tvoří lidé napříč všemi aktivitami v Úvalech. Od bývalého fotbalového hráče Petra Němce (stále je fotbal jeho koníček), přes paní Simonu Mašatovou, která založila divadelní spolek Oudiv, až po našeho předsedu Josefa Martinovského, bývalého manažera. Naši kandidáti jsou silní a řekli bychom, že jejich koníčkem je i samotné město Úvaly. Nebudou pracovat v zastupitelstvu, jelikož to bude jejich povinnost, ale protože je to bude bavit.

„Senát potřebuje změnu.“ To jest moto, se kterým Jiří Kozák, kandidát ODS za náš obvod č.41, jde do voleb. Zabraňte, aby se senátu zmocnili extrémisté a populisté, a hoďte mu svůj hlas.

Závěrem bychom chtěli říct jediné: přijďte 5. a 6. října k volbám! Nenechte za sebe rozhodovat ostatní a nepovažujte volby za rozhodnutou věc. Každý hlas se počítá!

Děkujeme za pozornost a doufáme, že ve volbách vyberete správně.